Report: LAN p

Po minulém objímání zdarma byla chuť na nějakou více akční událost. Ke slovu tak mohl přijít postarší nápad s uspořádáním LAN party ve vagóně metra. Základní vybavení – jako switch či wi-fi pro odpůrce drátů – bylo nachystán již dlouho dopředu. Ale po stesku potencionálních hráčů nad slabou baterkou jsme sehnali i záložní zdroj – UPS. Jen bylo třeba vyřešit, jak z výstupů do počítače vytvořit výstup na klasickou zásuvku. Nikoliv náhodou jsme měli v teamu studovaného inženýra ČVUT.

Nakonec zbyl poslední úkol – dopravit UPS vážící kolem 50kg do metra. Naštěstí se dala dostatečně rozložit na součástky a ve 4 lidech odnést.

Nejblíže jsme to měli ke Karlovu Náměstí, trasa hráčského metra tedy jela Karlovo náměstí -> Zličín -> Hloubětín (přenášet UPS na Černém mostě do schodů se nám opravdu nechtělo). Už jsme chtěli vystoupit na Karlově náměstí, ale jak zná podobné situace každý hráč… nakonec jsme dojeli na Zličín a skončili až v dalším kole.

Ačkoliv jsme měli veřejně viditelnou IP adresu, WiFi pro odpůrce kabelů a prosbu o připojení nových spoluhráčů; nikdo se neobjevil. Asi jsou Pražané příliš zaměstaní a tak nemají ani chvilku na relaxaci.

Kompletní fotogalerie je k nalezení na Facebooku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reporty z akcí a jeho autorem je Děsír. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář